STE X2P2103KN1B0130110050ES0
| Manufacturer |
STE
Asian Brands |
| MPN | X2P2103KN1B0130110050ES0 |
| LCSC Part # | C286015 |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP SAFETY 10nF ±10% 275V TH |
| Description | 10nF ±10% 275V Safety Capacitor X2 Through Hole,P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | STE | |
| Packaging | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
13,350
13,350
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0559 | $ 0.56 |
100+ | $ 0.0446 | $ 4.46 |
500+ | $ 0.0349 | $ 17.45 |
1,000+ | $ 0.0307 | $ 30.70 |
5,000+ | $ 0.0273 | $ 136.50 |
10,000+ | $ 0.0256 | $ 256.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$