JUSHUO JS10B-26P-050-4-8
| Manufacturer | JUSHUOAsian Brands |
| MPN | JS10B-26P-050-4-8 |
| LCSC Part # | C2857827 |
| Packaging | P=1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CABLE FFC/FPC 26POS 1mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | JUSHUO | |
| Packaging | P=1mm | |
| Insert Thickness | 0.3mm | |
| Number of Pins | 26P | |
| Pitch | 1mm | |
| Contact Location | Reverse | |
| Total Length | 5cm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,440
3,440 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0776$ 0.0699 | $ 0.35 |
| 50+ | $ 0.0684$ 0.0616 | $ 3.08 |
| 200+ | $ 0.0639$ 0.0576 | $ 11.52 |
| 500+ | $ 0.0604$ 0.0544 | $ 27.20 |
| 2,000+ | $ 0.0577$ 0.0520 | $ 104.00 |
| 5,000+ | $ 0.0563$ 0.0507 | $ 253.50 |
Standard Packaging100/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |



