JUSHUO JS05B-14P-150-4-8
| Manufacturer |
JUSHUO
Asian Brands |
| MPN | JS05B-14P-150-4-8 |
| LCSC Part # | C2857707 |
| Packaging | P=0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CABLE FFC/FPC 14POS 0.5mm |
| Description | 14 Position FFC, FPC Cable 0.5mm 15cm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | JUSHUO | |
| Packaging | P=0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
640
640
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1009 | $ 0.50 |
50+ | $ 0.0812 | $ 4.06 |
200+ | $ 0.0648 | $ 12.96 |
500+ | $ 0.0574 | $ 28.70 |
2,000+ | $ 0.0514 | $ 102.80 |
5,000+ | $ 0.0485 | $ 242.50 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$