JUSHUO JS05B-10P-250-4-8
| Manufacturer |
JUSHUO
Asian Brands |
| Mfr. Part # | JS05B-10P-250-4-8 |
| LCSC Part # | C2857697 |
| Package | P=0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CABLE FFC/FPC 10POS 0.5mm |
| Description | 10 Position FFC, FPC Cable 0.5mm 25cm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | JUSHUO | |
| Package | P=0.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3,275
3,275
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0913 $ 0.0822 | $ 0.41 |
50+ | $ 0.0806 $ 0.0726 | $ 3.63 |
200+ | $ 0.0752 $ 0.0677 | $ 13.54 |
500+ | $ 0.0711 $ 0.0640 | $ 32.00 |
2,000+ | $ 0.0679 $ 0.0612 | $ 122.40 |
5,000+ | $ 0.0663 $ 0.0597 | $ 298.50 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$