VPSC VPT87DDF01B
| Manufacturer |
VPSC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | VPT87DDF01B |
| LCSC Part # | C2846916 |
| Package | SMD-8P,12.2x8.3mm |
| Customer # | |
| Description | 504.6uH 1:1:1.03:1.03 SMD-8P,12.2x8.3mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | VPSC | |
| Package | SMD-8P,12.2x8.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,827
4,827
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.377 | $ 1.38 |
10+ | $ 1.1513 | $ 11.51 |
30+ | $ 1.028 | $ 30.84 |
100+ | $ 0.8887 | $ 88.87 |
500+ | $ 0.7286 | $ 364.30 |
1,000+ | $ 0.7013 | $ 701.30 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$