VPSC VPT87DFB01B
| Manufacturer |
VPSC
Asian Brands |
| MPN | VPT87DFB01B |
| LCSC Part # | C2846915 |
| Packaging | SMD-8P,12.2x8.3mm |
| Customer # | |
| Description | 537uH 1:1:0.45:0.45 5V SMD-8P,12.2x8.3mm Power Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Transformers/Power Transformers | |
| Manufacturer | VPSC | |
| Packaging | SMD-8P,12.2x8.3mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8504321000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,080
1,080
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.4764 | $ 1.48 |
10+ | $ 1.2482 | $ 12.48 |
30+ | $ 1.1235 | $ 33.71 |
100+ | $ 0.9827 | $ 98.27 |
500+ | $ 0.7577 | $ 378.85 |
1,000+ | $ 0.7301 | $ 730.10 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$