XIAMEN FARATRONIC C823A153J60C350
| Manufacturer |
XIAMEN FARATRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C823A153J60C350 |
| LCSC Part # | C2840384 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 15nF ±5% 1kV TH |
| Description | 15nF Film Capacitor ±5% 1kV Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | XIAMEN FARATRONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 6 |
| Multiple | 6 |
| Standard Packaging | 918 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,866
1,866
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
6+ | $ 0.1791 | $ 1.07 |
60+ | $ 0.1431 | $ 8.59 |
180+ | $ 0.1276 | $ 22.97 |
918+ | $ 0.1083 | $ 99.42 |
2,754+ | $ 0.0998 | $ 274.85 |
6,426+ | $ 0.0946 | $ 607.90 |
Standard Packaging 918/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$