SURGING 10D561K
| Manufacturer |
SURGING
Asian Brands |
| MPN | 10D561K |
| LCSC Part # | C2839517 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 504V~616V 2.5kA P=7.5mm |
| Description | 504V~616V 2.5kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | SURGING | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
13,760
13,760
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0486 $ 0.0462 | $ 0.46 |
100+ | $ 0.0389 $ 0.0370 | $ 3.70 |
500+ | $ 0.033 $ 0.0314 | $ 15.70 |
1,000+ | $ 0.0294 $ 0.0280 | $ 28.00 |
5,000+ | $ 0.0265 $ 0.0252 | $ 126.00 |
10,000+ | $ 0.025 $ 0.0238 | $ 238.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$