TDK DPX205850DT-4054B5
| Manufacturer | |
| MPN | DPX205850DT-4054B5 |
| LCSC Part # | C2835394 |
| Packaging | SMD-6P,2x1.3mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Multilayer Diplexer For 698 - 2170MHz/2400 - 5850MHz |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | SMD-6P,2x1.3mm | |
| High band insertion loss (Max) | 1.7dB | |
| Low band return loss (Min) | 10dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Low band insertion loss (Max) | 1.3dB | |
| High band return loss (Min) | 10dB | |
| High band range | 2.4GHz~5.85GHz | |
| Low band range | 698MHz~2.17GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 2,170
2,170 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 10+ | $ 0.1787 | $ 1.79 |
| 100+ | $ 0.1419 | $ 14.19 |
| 300+ | $ 0.1261 | $ 37.83 |
| 2,000+ | $ 0.1064 | $ 212.80 |
| 4,000+ | $ 0.0976 | $ 390.40 |
| 10,000+ | $ 0.0924 | $ 924.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



