FOXCONN 2EG03227-D2D-DF
| Manufacturer |
FOXCONN
Asian Brands |
| MPN | 2EG03227-D2D-DF |
| LCSC Part # | C2832353 |
| Packaging | Through Hole,P=2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CONN PCI EXP 64POS 2mm TH |
| Description | 64 Position Connector PCI-E x4 2mm Through Hole |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Pluggable Connectors/Pluggable Connector Assemblies | |
| Manufacturer | FOXCONN | |
| Packaging | Through Hole,P=2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536901900 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369090 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.19 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 150 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
2,439
2,439
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0227 | $ 1.02 |
10+ | $ 0.8431 | $ 8.43 |
30+ | $ 0.7534 | $ 22.60 |
150+ | $ 0.6636 | $ 99.54 |
450+ | $ 0.6107 | $ 274.82 |
1,050+ | $ 0.5819 | $ 611.00 |
Standard Packaging 150/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$