FOXCONN 3S102023-011-7F
| Manufacturer |
FOXCONN
Asian Brands |
| MPN | 3S102023-011-7F |
| LCSC Part # | C2832349 |
| Packaging | SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle |
| Customer # | |
| Description | SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle Pluggable Connector Accessories RoHS |
| Datasheet | |
| Custom Cables | MOQ 1pc |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Connectors, Interconnects/Pluggable Connectors/Pluggable Connector Accessories | |
| Manufacturer | FOXCONN | |
| Packaging | SMD,P=0.8mm,Surface Mount,Right Angle |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8536901100 |
| USHTS | 8536908585 |
| TARIC | 8536901000 |
| CAHTS | 8536900090 |
| BRHTS | 85369010 |
| INHTS | 85369010 |
| MXHTS | 8536.90.11 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
LCSC offers a comprehensive range of cost-effective custom cable solutions tailored for diverse electronic components and electrical applications. Our products comply with RoHS and UL standards, guaranteeing premium quality and reliability. Leveraging our extensive on-site connector inventory, we provide flexible services with no MOQ, rapid quoting, and short lead times—ensuring a seamless and efficient procurement experience.
Learn more.
In-Stock:
2,811
2,811
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5755 | $ 0.58 |
10+ | $ 0.4697 | $ 4.70 |
30+ | $ 0.4248 | $ 12.74 |
100+ | $ 0.3687 | $ 36.87 |
500+ | $ 0.2998 | $ 149.90 |
1,000+ | $ 0.2854 | $ 285.40 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$