KNSCHA MPE222J100V82CL0049
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPE222J100V82CL0049 |
| LCSC Part # | C2831917 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 2.2nF ±5% 100V TH |
| Description | 2.2nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
9,640
9,640
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0371 $ 0.0353 | $ 0.71 |
200+ | $ 0.0298 $ 0.0284 | $ 5.68 |
1,000+ | $ 0.0233 $ 0.0222 | $ 22.20 |
2,000+ | $ 0.0209 $ 0.0199 | $ 39.80 |
10,000+ | $ 0.0188 $ 0.0179 | $ 179.00 |
20,000+ | $ 0.0176 $ 0.0168 | $ 336.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$