PROD Tech PDMCAT18107-102ML
| Manufacturer |
PROD Tech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | PDMCAT18107-102ML |
| LCSC Part # | C2831472 |
| Package | Through Hole,22x12mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 1mH 15A 2LN TH |
| Description | 1mH@1kHz 2Line Common Mode Choke Through Hole 22x12mm 15A DCR 6mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | PROD Tech | |
| Package | Through Hole,22x12mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 96 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
7,078
7,078
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.8681 $ 0.8247 | $ 0.82 |
10+ | $ 0.7037 $ 0.6686 | $ 6.69 |
30+ | $ 0.6207 $ 0.5897 | $ 17.69 |
96+ | $ 0.4851 $ 0.4609 | $ 44.25 |
480+ | $ 0.4357 $ 0.4140 | $ 198.72 |
960+ | $ 0.4101 $ 0.3896 | $ 374.02 |
Standard Packaging 96/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$