OSRAM KW HLL531.TE-G0G8-ebvFfcbB46-RS5R-A00-S
| Manufacturer | |
| MPN | KW HLL531.TE-G0G8-ebvFfcbB46-RS5R-A00-S |
| LCSC Part # | C2830583 |
| Packaging | SMD-7P,7.9x3.8mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | LED WHITE SMD |
| Description | White LED Indication - Discrete 18.6V SMD-7P,7.9x3.8mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED White Lighting | |
| Manufacturer | OSRAM | |
| Packaging | SMD-7P,7.9x3.8mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1200 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
50
50
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 5.6229 | $ 5.62 |
10+ | $ 4.9815 | $ 49.82 |
30+ | $ 4.6001 | $ 138.00 |
100+ | $ 4.2156 | $ 421.56 |
500+ | $ 4.0369 | $ 2018.45 |
1,200+ | $ 3.9571 | $ 4748.52 |
Standard Packaging 1200/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$