Jingdao Microelectronics 3225D471KJ
| Manufacturer |
Jingdao Microelectronics
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 3225D471KJ |
| LCSC Part # | C2826563 |
| Package | SMD,3.2x2.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 423V~517V 400A SMD,3.2x2.5mm |
| Description | 423V~517V 400A Varistor SMD,3.2x2.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Jingdao Microelectronics | |
| Package | SMD,3.2x2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 3000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
11,760
11,760
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0468 | $ 0.47 |
100+ | $ 0.0375 | $ 3.75 |
300+ | $ 0.0328 | $ 9.84 |
3,000+ | $ 0.0293 | $ 87.90 |
6,000+ | $ 0.0265 | $ 159.00 |
9,000+ | $ 0.0251 | $ 225.90 |
Standard Packaging 3000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$