XIAMEN FARATRONIC C222S684J60Y350
| Manufacturer |
XIAMEN FARATRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C222S684J60Y350 |
| LCSC Part # | C280348 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 680nF ±5% 450V TH |
| Description | 680nF ±5% 450V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | XIAMEN FARATRONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
560
560
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2084 | $ 1.04 |
50+ | $ 0.1676 | $ 8.38 |
150+ | $ 0.15 | $ 22.50 |
500+ | $ 0.1101 | $ 55.05 |
2,500+ | $ 0.1003 | $ 250.75 |
5,000+ | $ 0.0945 | $ 472.50 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$