KNSCHA MPE104J100V82CL0044
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPE104J100V82CL0044 |
| LCSC Part # | C2803184 |
| Package | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 100V TH |
| Description | 100nF ±5% 100V Film Capacitor Metallized Polyester Through Hole P=5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Thin Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
28,140
28,140
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0442 $ 0.0398 | $ 0.80 |
200+ | $ 0.036 $ 0.0324 | $ 6.48 |
1,000+ | $ 0.0251 $ 0.0226 | $ 22.60 |
2,000+ | $ 0.0224 $ 0.0202 | $ 40.40 |
10,000+ | $ 0.02 $ 0.0180 | $ 180.00 |
20,000+ | $ 0.0187 $ 0.0169 | $ 338.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$