XIAMEN FARATRONIC C823D562J60Q350
| Manufacturer |
XIAMEN FARATRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C823D562J60Q350 |
| LCSC Part # | C280313 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Description | 5.6nF 2kV -40℃~+105℃ ±5% Through Hole,P=15mm Film Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | XIAMEN FARATRONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 6 |
| Multiple | 6 |
| Standard Packaging | 612 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
624
624
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
6+ | $ 0.2652 | $ 1.59 |
60+ | $ 0.2074 | $ 12.44 |
180+ | $ 0.1826 | $ 32.87 |
612+ | $ 0.1517 | $ 92.84 |
3,060+ | $ 0.1379 | $ 421.97 |
6,120+ | $ 0.1297 | $ 793.76 |
Standard Packaging 612/Full
Box | ||
Better price for more quantity?
$