XIAMEN FARATRONIC C822J333J60C350
| Manufacturer |
XIAMEN FARATRONIC
Asian Brands |
| Mfr. Part # | C822J333J60C350 |
| LCSC Part # | C280301 |
| Package | Through Hole,P=15mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 33nF ±5% 630V TH |
| Description | 33nF Film Capacitor ±5% 630V Through Hole P=15mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | XIAMEN FARATRONIC | |
| Package | Through Hole,P=15mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,290
1,290
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2198 | $ 1.10 |
50+ | $ 0.1762 | $ 8.81 |
150+ | $ 0.1575 | $ 23.63 |
500+ | $ 0.1294 | $ 64.70 |
2,500+ | $ 0.119 | $ 297.50 |
5,000+ | $ 0.1128 | $ 564.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$