TDK B72207S0300K101
| Manufacturer | |
| MPN | B72207S0300K101 |
| LCSC Part # | C28012418 |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,P=5mm Varistors, MOVs RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | TDK | |
| Packaging | Through Hole,P=5mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 18,275
18,275 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0896 | $ 0.45 |
| 50+ | $ 0.0717 | $ 3.59 |
| 150+ | $ 0.0627 | $ 9.41 |
| 1,500+ | $ 0.056 | $ 84.00 |
| 3,000+ | $ 0.0507 | $ 152.10 |
| 4,500+ | $ 0.048 | $ 216.00 |
Standard Packaging1500/Full Box | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |

