EVERLIGHT 19-22/G6R6C-A31/2T
| Manufacturer | |
| MPN | 19-22/G6R6C-A31/2T |
| LCSC Part # | C2762532 |
| Packaging | SMD-4P,1.9x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,1.9x1.6mm LED Indication - Discrete RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,1.9x1.6mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 19,890
19,890 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 10+ | $ 0.0681 | $ 0.68 |
| 100+ | $ 0.0539 | $ 5.39 |
| 300+ | $ 0.0468 | $ 14.04 |
| 2,000+ | $ 0.0415 | $ 83.00 |
| 4,000+ | $ 0.0372 | $ 148.80 |
| 10,000+ | $ 0.035 | $ 350.00 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410000 |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

