Dersonic RM10D471KD1IE100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| Mfr. Part # | RM10D471KD1IE100 |
| LCSC Part # | C2761661 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 470V 2500A P=7.5mm |
| Description | 470V 2500A Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
159,160
159,160
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
10+ | $ 0.0645 $ 0.0613 | $ 0.61 |
100+ | $ 0.0521 $ 0.0495 | $ 4.95 |
500+ | $ 0.0436 $ 0.0415 | $ 20.75 |
1,000+ | $ 0.0389 $ 0.0370 | $ 37.00 |
5,000+ | $ 0.0352 $ 0.0335 | $ 167.50 |
10,000+ | $ 0.0334 $ 0.0318 | $ 318.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$