KNSCHA MPP105J2W10KN22605
| Manufacturer |
KNSCHA
Asian Brands |
| Mfr. Part # | MPP105J2W10KN22605 |
| LCSC Part # | C2686214 |
| Package | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 1uF ±5% 450V TH |
| Description | 1uF Film Capacitor ±5% 450V Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | KNSCHA | |
| Package | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
5,125
5,125
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.1234 $ 0.1111 | $ 0.56 |
50+ | $ 0.0989 $ 0.0891 | $ 4.46 |
150+ | $ 0.0866 $ 0.0780 | $ 11.70 |
500+ | $ 0.0774 $ 0.0697 | $ 34.85 |
2,500+ | $ 0.0701 $ 0.0631 | $ 157.75 |
5,000+ | $ 0.0664 $ 0.0598 | $ 299.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$