Sumida CDRCH12D78BNP-220MC
| Manufacturer | |
| MPN | CDRCH12D78BNP-220MC |
| LCSC Part # | C2682501 |
| Packaging | SMD,12.2x12.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 22uH 3.3A 48mΩ SMD,12.2x12.2mm |
| Description | 3.3A 22uH ±20% 7A SMD,12.2x12.2mm Arrays, Signal Transformers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Arrays, Signal Transformers | |
| Manufacturer | Sumida | |
| Packaging | SMD,12.2x12.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1,741
1,741
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.3612 | $ 1.36 |
10+ | $ 1.1376 | $ 11.38 |
30+ | $ 1.0144 | $ 30.43 |
100+ | $ 0.8751 | $ 87.51 |
500+ | $ 0.7373 | $ 368.65 |
1,000+ | $ 0.7082 | $ 708.20 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$