Dersonic CFC2E104JD1IJ5074100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CFC2E104JD1IJ5074100 |
| LCSC Part # | C2681662 |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 250V TH |
| Description | 100nF Film Capacitor ±5% 250V Through Hole P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Package | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
12,820
12,820
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0403 $ 0.0363 | $ 0.73 |
200+ | $ 0.0326 $ 0.0294 | $ 5.88 |
1,000+ | $ 0.0267 $ 0.0241 | $ 24.10 |
2,000+ | $ 0.0238 $ 0.0215 | $ 43.00 |
10,000+ | $ 0.0215 $ 0.0194 | $ 194.00 |
20,000+ | $ 0.0203 $ 0.0183 | $ 366.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$