Dersonic CFC2E104JE1I120B5100
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| Mfr. Part # | CFC2E104JE1I120B5100 |
| LCSC Part # | C2681661 |
| Package | Through Hole,P=10mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP FILM 100nF ±5% 250V TH |
| Description | 100nF Film Capacitor ±5% 250V Through Hole P=10mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Film Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Package | Through Hole,P=10mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532909000 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
21,780
21,780
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0367 $ 0.0331 | $ 0.66 |
200+ | $ 0.0293 $ 0.0264 | $ 5.28 |
1,000+ | $ 0.0228 $ 0.0206 | $ 20.60 |
2,000+ | $ 0.0204 $ 0.0184 | $ 36.80 |
10,000+ | $ 0.0182 $ 0.0164 | $ 164.00 |
20,000+ | $ 0.0171 $ 0.0154 | $ 308.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$