NCC LRF322015MKDX
| Manufacturer | |
| MPN | LRF322015MKDX |
| LCSC Part # | C26632929 |
| Packaging | Through Hole,D=35.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Through Hole,D=35.2mm Ferrite Cores RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Magnetics - Transformer, Inductor Components/Ferrite Cores | |
| Manufacturer | NCC | |
| Packaging | Through Hole,D=35.2mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 20 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 140
140 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 8.759 | $ 8.76 |
| 10+ | $ 7.5337 | $ 75.34 |
| 40+ | $ 6.7854 | $ 271.42 |
| 100+ | $ 6.1584 | $ 615.84 |
Standard Packaging20/Full Tray | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |



