Qualcomm B39771B8035P810
| Manufacturer | |
| MPN | B39771B8035P810 |
| LCSC Part # | C2654532 |
| Packaging | SMD-9P |
| Customer # | |
| Key Attributes | 10dB 10dB SMD-9P RF Multiplexers RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Multiplexers | |
| Manufacturer | Qualcomm | |
| Packaging | SMD-9P | |
| High band insertion loss (Max) | 3.2dB | |
| Low Band Attenuation (Min) | 10dB | |
| Operating Temperature | -40℃~+95℃ | |
| Low band insertion loss (Max) | 2.2dB | |
| High Band Attenuation (Min) | 10dB | |
| High band range | 758MHz~788MHz | |
| Low band range | 703MHz~733MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- Industrial grade qualified family
- Package size 2.5±0.1 mm×2.0±0.1 mm
- Package height 0.5 mm (max.)
- Approximate weight 0.01 g
- RoHS compatible Package for Surface Mount Technology (SMT)
- Ni/Au-plated terminals
- Electrostatic Sensitive Device (ESD)
- Moisture Sensitivity Level 2a (MSL2a)
Applications
AI Translation
- Low-loss SAW duplexer for 3G/LTE small cell & femtocell systems (Band 28a)
- High power durability in downlink
- Rx = uplink = 703 - 733 MHz
- Tx = downlink = 758 - 788 MHz
Out of Stock
Notify Me
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 3.0274 | $ 3.03 |
| 200+ | $ 1.1727 | $ 234.54 |
| 500+ | $ 1.131 | $ 565.50 |
| 1,000+ | $ 1.111 | $ 1111.00 |
Standard Packaging500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 5A991g |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 5A991g |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |

