TE Connectivity V23079D2003B301
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | V23079D2003B301 |
| LCSC Part # | C2653956 |
| Package | SMD,14.6x7.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Relay - bottom view, P2-Relay SMT W |
| Description | 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 12V 2A SMD,14.6x7.2mm Signal Relays RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Relays/Signal Relays | |
| Manufacturer | TE Connectivity | |
| Package | SMD,14.6x7.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8536411090 |
| USHTS | 8536410030 |
| TARIC | 8536411090 |
| CAHTS | 8536410099 |
| BRHTS | 85364100 |
| INHTS | 85364100 |
| MXHTS | 8536.41.10 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 400 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
27
27
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.799 | $ 2.80 |
10+ | $ 2.3757 | $ 23.76 |
30+ | $ 2.1118 | $ 63.35 |
100+ | $ 1.8397 | $ 183.97 |
400+ | $ 1.7174 | $ 686.96 |
800+ | $ 1.6643 | $ 1331.44 |
Standard Packaging 400/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$