NXP UJA1076ATW/5V0/WD/1
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | UJA1076ATW/5V0/WD/1 |
| LCSC Part # | C2652932 |
| Package | HTSSOP-32-EP-6.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | High-speed CAN core system basis chip |
| Description | HTSSOP-32-EP-6.1mm Specialized RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Interface/Specialized | |
| Manufacturer | NXP | |
| Package | HTSSOP-32-EP-6.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8542399000 |
| USHTS | 8542390001 |
| TARIC | 8542399000 |
| CAHTS | 8542390000 |
| BRHTS | 85423999 |
| INHTS | 85423900 |
| MXHTS | 8542.39.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
2,001
2,001
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.766 | $ 2.77 |
10+ | $ 2.3805 | $ 23.81 |
30+ | $ 2.1389 | $ 64.17 |
100+ | $ 1.8909 | $ 189.09 |
500+ | $ 1.779 | $ 889.50 |
1,000+ | $ 1.731 | $ 1731.00 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$