muRata LFB152G45CB2D320
| Manufacturer | |
| MPN | LFB152G45CB2D320 |
| LCSC Part # | C2650940 |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 1.7dB Bandpass SMD-4P,1x0.5mm Ceramic Filters RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ceramic Filters | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SMD-4P,1x0.5mm | |
| Relative Bandwidth | ±50MHz | |
| Insertion Loss | 1.7dB | |
| Frequency - Center | 2.45GHz | |
| Cut-Off Frequency | - | |
| Attenuation | 13dB;5dB;3.5dB;2dB;1.5dB;0.5dB;34dB;27dB | |
| Filter Type | Bandpass | |
| Impedance | 50Ω | |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ | |
| Ripple | - | |
| Absolute Bandwidth | 2.4GHz~2.5GHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 10 |
| Multiple | 10 |
| Standard Packaging | 10000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Features
AI Translation
- Operating temperature range: -40~+85℃
In-Stock: 247,570
247,570 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 10+ | $ 0.078 | $ 0.78 |
| 100+ | $ 0.064 | $ 6.40 |
| 300+ | $ 0.057 | $ 17.10 |
| 1,000+ | $ 0.0518 | $ 51.80 |
| 5,000+ | $ 0.0476 | $ 238.00 |
| 10,000+ | $ 0.0455 | $ 455.00 |
Standard Packaging10000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548000001 |
| USHTS | 8548000000 |
| TARIC | 8548009099 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8548000000 |
| BRHTS | 85480010 |
| INHTS | 85480000 |
| MXHTS | 8548.10.01 |



