TDK YFF31AH2A105MT0Y0N
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | YFF31AH2A105MT0Y0N |
| LCSC Part # | C2650862 |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 3-terminal filters For automotive large-current power line |
| Description | 1uF ±20% SMD-4P,3.2x1.6mm Feed Through Capacitors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Feed Through Capacitors | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,3.2x1.6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
4,183
4,183
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 0.5885 | $ 0.59 |
10+ | $ 0.4756 | $ 4.76 |
30+ | $ 0.4273 | $ 12.82 |
100+ | $ 0.366 | $ 36.60 |
500+ | $ 0.3257 | $ 162.85 |
1,000+ | $ 0.3096 | $ 309.60 |
Standard Packaging 2000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$