EVERLIGHT 19-237/R6GHBHC-D01/2T
| Manufacturer | |
| MPN | 19-237/R6GHBHC-D01/2T |
| LCSC Part # | C264515 |
| Packaging | SMD-4P,1.6x1.6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | SMD-4P,1.6x1.6mm LED Indication - Discrete RoHS |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Optoelectronics/LED Indication - Discrete | |
| Manufacturer | EVERLIGHT | |
| Packaging | SMD-4P,1.6x1.6mm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2000 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 12,830
12,830 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.1474 | $ 0.74 |
| 50+ | $ 0.1147 | $ 5.74 |
| 150+ | $ 0.1007 | $ 15.11 |
| 500+ | $ 0.0832 | $ 41.60 |
| 2,000+ | $ 0.0754 | $ 150.80 |
| 4,000+ | $ 0.0707 | $ 282.80 |
Standard Packaging2000/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541410090 |
| USHTS | 8541410000 |
| TARIC | 8541410000 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8541410000 |
| BRHTS | 85414124 |
| INHTS | 85414100 |
| MXHTS | 8541.40.03 |



