Ohmite MOX93021004FVE
| Manufacturer | |
| MPN | MOX93021004FVE |
| LCSC Part # | C2641679 |
| Packaging | Through Hole,D8xL52mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RES 1MΩ ±1% 7.8W Through Hole,D8xL52mm |
| Description | 1MΩ 7.8W Metal Oxide Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% Through Hole,D8xL52mm Through Hole Resistors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Resistors/Through Hole Resistors | |
| Manufacturer | Ohmite | |
| Packaging | Through Hole,D8xL52mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533211000 |
| USHTS | 8533210020 |
| TARIC | 8533210000 |
| CAHTS | 8533210000 |
| BRHTS | 85332110 |
| INHTS | 85332111 |
| MXHTS | 8533.21.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 15 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
3
3
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 53.8998 | $ 53.90 |
30+ | $ 51.4761 | $ 1544.28 |
Standard Packaging 15/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$