Laird 29F0418-0SR-10
| Manufacturer | |
| MPN | 29F0418-0SR-10 |
| LCSC Part # | C2614377 |
| Packaging | SMD-8P,6.1x4.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 10mΩ 4 ±20% 80Ω@100MHz SMD-8P,6.1x4.5mm Ferrite Beads and Chips RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | Laird | |
| Packaging | SMD-8P,6.1x4.5mm | |
| DC Resistance(DCR) | 10mΩ | |
| Number of Lines | 4 | |
| Tolerance | ±20% | |
| Current Rating | 6A | |
| Impedance @ Frequency | 80Ω@100MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 900 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
Out of Stock
Stock Notification
Add to BOM List
| Qty | Unit Price(Reference Only) | Total Amount |
|---|---|---|
| 1+ | $ 1.5416 | $ 1.54 |
| 200+ | $ 0.5966 | $ 119.32 |
| 500+ | $ 0.5755 | $ 287.75 |
Standard Packaging900/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

