HenryTech H3-MACP-011051
| Manufacturer |
HenryTech
Asian Brands |
| Mfr. Part # | H3-MACP-011051 |
| LCSC Part # | C25503626 |
| Package | SMD-6P,7.1x6.4mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Directional Couple 75Ω Coupler |
| Description | 2.5dB 12dB 7.5dB 5MHz~1.225GHz SMD-6P,7.1x6.4mm RF Directional Coupler RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Directional Coupler | |
| Manufacturer | HenryTech | |
| Package | SMD-6P,7.1x6.4mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8517799000 |
| USHTS | 8517790000 |
| TARIC | 8517790000 |
| CAHTS | 8517790000 |
| BRHTS | 85177900 |
| INHTS | 85177990 |
| MXHTS | 8517.70.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
47
47
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.991 $ 1.3937 | $ 1.39 |
10+ | $ 1.6846 $ 1.1793 | $ 11.79 |
30+ | $ 1.4925 $ 1.0448 | $ 31.34 |
100+ | $ 1.2972 $ 0.9081 | $ 90.81 |
500+ | $ 1.2083 $ 0.8459 | $ 422.95 |
1,000+ | $ 1.1702 $ 0.8192 | $ 819.20 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$