Sunltech SMW4532B601ITE
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | SMW4532B601ITE |
| LCSC Part # | C254908 |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 1.5A 2LN 600Ω SMD |
| Description | 2Line Common Mode Choke Surface Mount 4.5x3.2x2.8mm 600Ω@100MHz 1.5A DCR 300mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | Sunltech | |
| Package | SMD-4P,4.5x3.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
8,050
8,050
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2669 $ 0.2403 | $ 1.20 |
50+ | $ 0.22 $ 0.1980 | $ 9.90 |
150+ | $ 0.2 $ 0.1800 | $ 27.00 |
500+ | $ 0.1647 $ 0.1483 | $ 74.15 |
2,500+ | $ 0.1513 $ 0.1362 | $ 340.50 |
5,000+ | $ 0.1433 $ 0.1290 | $ 645.00 |
Standard Packaging 500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$