Dersonic CC1H104MC1FD3F6C10MF
| Manufacturer |
Dersonic
Asian Brands |
| MPN | CC1H104MC1FD3F6C10MF |
| LCSC Part # | C254085 |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CAP CER 100nF 50V Y5V TH |
| Description | 100nF ±20% 50V Ceramic Capacitor Through Hole P=5.08mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Capacitors/Ceramic Capacitors | |
| Manufacturer | Dersonic | |
| Packaging | Through Hole,P=5.08mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | |
| CNHTS | 8532249000 |
| USHTS | 8532240020 |
| TARIC | 8532240000 |
| CAHTS | 8532240090 |
| BRHTS | 85322490 |
| INHTS | 85322400 |
| MXHTS | 8532.24.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 20 |
| Multiple | 20 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
499,480
499,480
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
20+ | $ 0.0247 $ 0.0235 | $ 0.47 |
200+ | $ 0.0194 $ 0.0185 | $ 3.70 |
1,000+ | $ 0.0153 $ 0.0146 | $ 14.60 |
2,000+ | $ 0.0136 $ 0.0130 | $ 26.00 |
10,000+ | $ 0.0121 $ 0.0115 | $ 115.00 |
20,000+ | $ 0.0112 $ 0.0107 | $ 214.00 |
Standard Packaging 1000/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$