HenryTech H3-MABA-011028
| Manufacturer |
HenryTech
Asian Brands |
| MPN | H3-MABA-011028 |
| LCSC Part # | C25346932 |
| Packaging | SMD-5P,4.2x4.2mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | RF Balun Transformer |
| Description | 15dB 1° 600MHz~1.7GHz 1:1 1.3dB SMD-5P,4.2x4.2mm Balun RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/Balun | |
| Manufacturer | HenryTech | |
| Packaging | SMD-5P,4.2x4.2mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8504319000 |
| USHTS | 8504312000 |
| TARIC | 8504318090 |
| CAHTS | 8504310020 |
| BRHTS | 85043199 |
| INHTS | 85043100 |
| MXHTS | 8504.31.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
97
97
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 1.0336 | $ 1.03 |
10+ | $ 0.8557 | $ 8.56 |
30+ | $ 0.7564 | $ 22.69 |
100+ | $ 0.6458 | $ 64.58 |
500+ | $ 0.5961 | $ 298.05 |
1,000+ | $ 0.5737 | $ 573.70 |
Standard Packaging 1000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$