EATON DR125-150-R
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | DR125-150-R |
| LCSC Part # | C2453117 |
| Package | SMD-2P,12.5x12.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FIXED IND 15uH 4.27A 29.8mΩ SMD-2P,12.5x12.5mm |
| Description | 4.27A 15uH ±20% 29.8mΩ 5.69A SMD-2P,12.5x12.5mm Fixed Inductors RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Inductors, Coils, Chokes/Fixed Inductors | |
| Manufacturer | EATON | |
| Package | SMD-2P,12.5x12.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8504500000 |
| USHTS | 8504508000 |
| TARIC | 8504500010 |
| CAHTS | 8504500000 |
| BRHTS | 85045000 |
| INHTS | 85045010 |
| MXHTS | 8504.50.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 600 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
270
270
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.551 | $ 1.55 |
10+ | $ 1.2898 | $ 12.90 |
30+ | $ 1.1463 | $ 34.39 |
100+ | $ 0.9835 | $ 98.35 |
600+ | $ 0.9126 | $ 547.56 |
1,200+ | $ 0.8803 | $ 1056.36 |
Standard Packaging 600/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$