Laird 28F0121-1SR-10
| Manufacturer | |
| MPN | 28F0121-1SR-10 |
| LCSC Part # | C2442063 |
| Packaging | SMD,8.5x3.1mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | FERRITE BEAD 96Ω SMD 1LN |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Ferrite Beads and Chips | |
| Manufacturer | Laird | |
| Packaging | SMD,8.5x3.1mm | |
| DC Resistance(DCR) | 1mΩ | |
| Number of Lines | 1 | |
| Current Rating | 10A | |
| Impedance @ Frequency | 96Ω@100MHz |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 2500 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 5,015
5,015 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.2283 | $ 1.14 |
| 50+ | $ 0.1803 | $ 9.02 |
| 150+ | $ 0.1597 | $ 23.96 |
Standard Packaging2500/Full Reel | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC | |
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | |
| USHTS | |
| TARIC |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | |
| BRHTS | |
| INHTS | |
| MXHTS | |

