Winbond W25Q128JVPIM TR
| Manufacturer |
Winbond
Asian Brands |
| Mfr. Part # | W25Q128JVPIM TR |
| LCSC Part # | C2441427 |
| Package | WSON-8-EP(5x6) |
| Customer # | |
| Key Attributes | FLASH - NOR Memory IC 128Mbit SPI 133MHz WSON-8-EP(5x6) |
| Description | FLASH - NOR Memory IC 128Mbit SPI 133MHz WSON-8-EP(5x6) |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Integrated Circuits (ICs)/Memory/Memory (ICs) | |
| Manufacturer | Winbond | |
| Package | WSON-8-EP(5x6) |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | 3A991B1A |
| CNHTS | 8542329000 |
| USHTS | 8542320071 |
| TARIC | 8542329000 |
| CAHTS | 8542330000 |
| BRHTS | 85423299 |
| INHTS | 85423200 |
| MXHTS | 8542.32.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 5000 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,583
10,583
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.7464 | $ 2.75 |
10+ | $ 2.4752 | $ 24.75 |
30+ | $ 2.3056 | $ 69.17 |
100+ | $ 2.1313 | $ 213.13 |
500+ | $ 2.0538 | $ 1026.90 |
1,000+ | $ 2.0183 | $ 2018.30 |
Standard Packaging 5000/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$