Quectel FGH100MABMD
| Manufacturer |
Quectel
Asian Brands |
| MPN | FGH100MABMD |
| LCSC Part # | C23509203 |
| Packaging | SMD,13x13mm |
| Customer # | |
| Description | SMD,13x13mm RF Transceiver Modules and Modems RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | RF and Wireless/RF Transceiver Modules and Modems | |
| Manufacturer | Quectel | |
| Packaging | SMD,13x13mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8517629200 |
| USHTS | 8517620090 |
| TARIC | 8517620000 |
| CAHTS | 8517620090 |
| BRHTS | 85176299 |
| INHTS | 85176290 |
| MXHTS | 8517.62.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
1
1
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 12.8826 | $ 12.88 |
10+ | $ 12.2038 | $ 122.04 |
30+ | $ 11.0253 | $ 330.76 |
100+ | $ 9.9974 | $ 999.74 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$