RUILON 14D820K
| Manufacturer |
RUILON
Asian Brands |
| MPN | 14D820K |
| LCSC Part # | C233153 |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | VARISTOR 74V~90V 4.5kA P=7.5mm |
| Description | 74V~90V 4.5kA Varistor Through Hole,P=7.5mm |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Circuit Protection/Varistors, MOVs | |
| Manufacturer | RUILON | |
| Packaging | Through Hole,P=7.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8533400000 |
| USHTS | 8533404000 |
| TARIC | 8533401000 |
| CAHTS | 8533400000 |
| BRHTS | 85334013 |
| INHTS | 85334090 |
| MXHTS | 8533.40.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 250 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,075
10,075
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.2288 $ 0.2174 | $ 1.09 |
50+ | $ 0.1822 $ 0.1731 | $ 8.66 |
250+ | $ 0.145 $ 0.1378 | $ 34.45 |
500+ | $ 0.12 $ 0.1140 | $ 57.00 |
2,500+ | $ 0.1089 $ 0.1035 | $ 258.75 |
5,000+ | $ 0.1023 $ 0.0972 | $ 486.00 |
Standard Packaging 250/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$