muRata CSTLS4M00G53-B0
| Manufacturer | |
| MPN | CSTLS4M00G53-B0 |
| LCSC Part # | C2284 |
| Packaging | SIP-3-2.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | Ceramic Resonators |
| Description | 4MHz 15pF 30Ω SIP-3-2.5mm Resonators RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Crystals, Oscillators, Resonators/Resonators | |
| Manufacturer | muRata | |
| Packaging | SIP-3-2.5mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8541600000 |
| USHTS | 8541600080 |
| TARIC | 8541600000 |
| CAHTS | 8541600010 |
| BRHTS | 85416010 |
| INHTS | 85416000 |
| MXHTS | 8541.60.01 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
6,225
6,225
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.0858 | $ 0.43 |
50+ | $ 0.0681 | $ 3.41 |
150+ | $ 0.0593 | $ 8.90 |
500+ | $ 0.0486 | $ 24.30 |
2,500+ | $ 0.0433 | $ 108.25 |
5,000+ | $ 0.0406 | $ 203.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$