XR XRT1065B77-800MHSYL4
| Manufacturer |
XR
Asian Brands |
| MPN | XRT1065B77-800MHSYL4 |
| LCSC Part # | C22467508 |
| Packaging | Through Hole,D=13mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 80uH 1.2A 2LN TH |
| Description | 80uH@1kHz 2Line Common Mode Choke Through Hole D=13mm 1.2A |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | XR | |
| Packaging | Through Hole,D=13mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
100
100
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
5+ | $ 0.3732 $ 0.3546 | $ 1.77 |
50+ | $ 0.2938 $ 0.2792 | $ 13.96 |
150+ | $ 0.2588 $ 0.2459 | $ 36.89 |
500+ | $ 0.216 $ 0.2052 | $ 102.60 |
2,500+ | $ 0.1969 $ 0.1871 | $ 467.75 |
5,000+ | $ 0.1858 $ 0.1766 | $ 883.00 |
Standard Packaging 500/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$