Saiya Sensor SY-CO2-28BMI
| Manufacturer |
Saiya Sensor
Asian Brands |
| MPN | SY-CO2-28BMI |
| LCSC Part # | C22466760 |
| Packaging | Through Hole-9P,33.2x20mm |
| Customer # | |
| Description | 400ppm~10000ppm Carbon dioxide UART Through Hole-9P,33.2x20mm Gas Sensor RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | All |
|---|---|---|
| Category | Sensors, Transducers/Gas Sensor | |
| Manufacturer | Saiya Sensor | |
| Packaging | Through Hole-9P,33.2x20mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 9026809000 |
| USHTS | 9026806000 |
| TARIC | 9026808000 |
| CAHTS | 9026800000 |
| BRHTS | 90268000 |
| INHTS | 90268090 |
| MXHTS | 9026.80.99 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 50 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
53
53
In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
1+ | $ 14.6869 | $ 14.69 |
10+ | $ 13.9933 | $ 139.93 |
50+ | $ 12.7909 | $ 639.55 |
100+ | $ 11.7408 | $ 1174.08 |
Standard Packaging 50/Full
Tray | ||
Better price for more quantity?
$