Legion 2AS4T1A1M2RES
| Manufacturer |
Legion
Asian Brands |
| Mfr. Part # | 2AS4T1A1M2RES |
| LCSC Part # | C22462037 |
| Package | Through Hole-3P,8.1x5.1mm |
| Customer # | |
| Description | SPDT Through Hole 50,000 cycles Through Hole-3P,8.1x5.1mm Toggle Switches RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Switches/Toggle Switches | |
| Manufacturer | Legion | |
| Package | Through Hole-3P,8.1x5.1mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8536500090 |
| USHTS | 8536507000 |
| TARIC | 8536500300 |
| CAHTS | 8536501000 |
| BRHTS | 85365090 |
| INHTS | 85365090 |
| MXHTS | 8536.50.09 |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
717
717
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List (Project)
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 2.6501 | $ 2.65 |
10+ | $ 2.2432 | $ 22.43 |
30+ | $ 1.988 | $ 59.64 |
100+ | $ 1.7263 | $ 172.63 |
500+ | $ 1.6082 | $ 804.10 |
1,000+ | $ 1.5572 | $ 1557.20 |
Standard Packaging 100/Full
Bag | ||
Better price for more quantity?
$