JUSHUO JS05A-30P-020-3-4
| Manufacturer | JUSHUOAsian Brands |
| MPN | JS05A-30P-020-3-4 |
| LCSC Part # | C22434844 |
| Packaging | P=0.5mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | 0.3mm 30P 0.5mm Same Side 2cm P=0.5mm Flat Flex Cables (FFC, FPC) RoHS |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | |
|---|---|---|
| Category | Cables, Wires/Flat Flex Cables (FFC, FPC) | |
| Manufacturer | JUSHUO | |
| Packaging | P=0.5mm | |
| Insert Thickness | 0.3mm | |
| Number of Pins | 30P | |
| Pitch | 0.5mm | |
| Contact Location | Same Side | |
| Total Length | 2cm |
Report an ErrorShow similar products (0) >
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 5 |
| Multiple | 5 |
| Standard Packaging | 100 |
| Sales Unit | Piece |
| EDA Models | EasyEDA Model |
In-Stock: 3,650
3,650 In stock, ships now
Add to BOM List
| Qty | Unit Price | Total Amount |
|---|---|---|
| 5+ | $ 0.0779$ 0.0741 | $ 0.37 |
| 50+ | $ 0.0684$ 0.0650 | $ 3.25 |
| 200+ | $ 0.0637$ 0.0606 | $ 12.12 |
| 500+ | $ 0.0601$ 0.0571 | $ 28.55 |
| 2,000+ | $ 0.0573$ 0.0545 | $ 109.00 |
| 5,000+ | $ 0.0558$ 0.0531 | $ 265.50 |
Standard Packaging100/Full Bag | ||
Better price for more quantity?
$
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | - |
| CNHTS | 8544491100 |
| USHTS | 8544493040 |
| TARIC | 8544499100 |
| Type | Details |
|---|---|
| CAHTS | 8544490090 |
| BRHTS | 85444900 |
| INHTS | 85444910 |
| MXHTS | 8544.49.01 |



