TDK B82790S0513N201
| Manufacturer | |
| Mfr. Part # | B82790S0513N201 |
| LCSC Part # | C22414244 |
| Package | SMD-4P,7.1x6mm |
| Customer # | |
| Key Attributes | CMC 51uH 500mA SMD |
| Description | 51uH@100kHz Common Mode Choke Surface Mount-4P 7.1x6mm 500mA DCR 140mΩ |
| Datasheet |
Products Specifications
Show similar products (0) >| Type | Description | Select All |
|---|---|---|
| Category | Passives/Filters/Common Mode Chokes | |
| Manufacturer | TDK | |
| Package | SMD-4P,7.1x6mm |
Show similar products (0) >
Compliance & Export Codes
| Type | Details |
|---|---|
| RoHS | |
| ECCN | EAR99 |
| CNHTS | 8548900001 |
| USHTS | - |
| TARIC | - |
| CAHTS | - |
| BRHTS | - |
| INHTS | - |
| MXHTS | - |
Related Resources
| Type | Link |
|---|---|
| Datasheet | |
| EDA Models |
Additional Information
| Type | Details |
|---|---|
| Minimum | 1 |
| Multiple | 1 |
| Standard Packaging | 1500 |
| Sales Unit | Piece |
In-Stock:
10,317
10,317
Available for Immediate Shipping
Add to BOM List
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
1+ | $ 1.085 | $ 1.09 |
10+ | $ 0.9109 | $ 9.11 |
30+ | $ 0.8158 | $ 24.47 |
100+ | $ 0.7078 | $ 70.78 |
500+ | $ 0.6594 | $ 329.70 |
1,500+ | $ 0.6368 | $ 955.20 |
Standard Packaging 1500/Full
Reel | ||
Better price for more quantity?
$